Vizita Icoanei Maicii Domnului izvoratoare de mir si factoare de minuni in parohia noastra
![](https://static.wixstatic.com/media/b0cc4b_71ebd9da0d1546c593f357eca599a850~mv2.jpg/v1/fill/w_141,h_152,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b0cc4b_71ebd9da0d1546c593f357eca599a850~mv2.jpg)
Cu ocazia sarbatoririi hramului bisericii noastre, duminica 6 noiembrie vom primi vizita Sfintei Icoane a Maicii Domnului izvoratoare de mir si facatoare de minuni Ivironita din Hawaii. Intampinarea Sfintei Icoane se va face in timpul Utreniei care va incepe la ora 8:30AM. Dupa Sfanta Liturghie vom sluji Acatistul Sfintei Icoane , va urma o Procesiune , si se vor face rugaciuni pentru toti cei prezenti. Va asteptam cu drag!